Hairtox Serum, Hairtox Booster Saç Serumu

Hairtox Serum Nedir

Ürün içeriğini oluşturan 3. parça serum ürünüdür. Bu serum her gece yatmadan önce saç diplerinize masaj yaparak kullanılmaktadır. Hairtox booster saç serumu ürünü ağırlığı 20mldir. Yaklaşık kullanım süresi ise bir aydır. Kullanım sonrası gece boyu saçınızda kalması önerilir.

Hairtox serum içeriğinde: Kına, papatya yaprağı, b3 vitamini,  şerbetçi otu, argan yağı gibi bitkilerle destekleniş olup sizlere saç bakımınızda yardımcı olabilir.

Papatya bitkisi : Hoş kokulu, sarı ve beyaz renklerde oluşan her yer görebileceğimiz bir çiçek türüdür. Papatya bitkisi suyu ekratı da bu çiçekten elde edilir. Saç serumu içerisindeki bu bu su ayrıca seruma hoş bir koku da bırakmaktadır.

Şerbetçi otu yaprağı: Kendirgiller ailesine ait bu şerbetçi otu şekil olarak kozalağa benzemekle birlikte sert yapraklara sahiptir. Çiçek açtığında da beyaza çalan bir rengi vardır. Ülkemizde en çok Bursa ve Bilecikte yetişen bu bitki çay, krem, şampuan ürünleri içerisinde de kullanılmaktadır.

Argan Yağı: Fasta yetişen argan ağacından elde edilen meyveler işlemden geçirilerek yağları çıkarılır. Özel bir yağ çeşidi olan argan yağı saç bakım ürünlerinin içerisinde genellikle gördüğümüz bir yağ olup e vitamini açısından zengin bir yağ olduğu bilinmektedir. Çok zahmetli şekilde elde edilen bu yağ genellikle pahalı olmakla birlikte saç ve cilt ürünleri içerisinde yer almaktadır. Hair tox booster saç serumu içerisinde de yerini almıştır.

Sadece Serum Alabilir Miyim

Daha önce de bahsettiğimiz ürün set şeklinde satışa sunulmakta olup içerisindeki krem, şampuan ve serum ayrı ayrı satılamamaktadır. Almak isteyenler saç bakım seti olarak ürünü alabilirler.

Fiyatı Nedir

Hairtox serum fiyatı (şampuan, krem, serum) dahil 89 liradır. Ayrıca 10 lira kargo ücreti alınmaktadır. 3 adet üzeri set alımlarında ise kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ürünü almak isterseniz bizi arayarak almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Detaylı fiyat bilgileri için anasayfaya göz atarak 4 lü ve 5 li paket kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere hair tox serum, hairtox booster saç serumu nedir, içeriğinde ne var, fiyatı kaç para gibi bilgiler vermiştir. Her türlü bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın
Hairtox saç detoksu, Hairtox seti, hair tox, hairtox nedir, fiyatı, kampanya, kullanımı, eczane, orjinal, hologramlı, eczane, satın al, sipariş ver, teslimat süresi, içeriği, şampuan, krem, serum, kullananlar, kullanıcı yorumları hepsi hair tox Türkiye sitesinde.